A felkészülési időszak edzőmérkőzései, plusz egyéb infók
A bajnokság tavaszi fordulóinak megkezdése előtt négy edzőmérkőzés lejátszása lett megszervezve. A helyszínek és az időpontok a Naptár menüben megtekinthetők. Játszani fogunk Cece, Sárosd, Pátka és Sárbogárd csapatával. Ezek mindegyike jelenleg magasabb osztályban játszó csapat. A meccseket megelőzően az eddigiekhez hasonlóan kedden (17:00 órától) és szombaton (10:30-tól) lesznek edzések. A bajnokság március 7.-i kezdését követően is marad a keddi edzés, viszont a szombati helyett pénteken a szokásos időpontban este 7 órakor kezdődnek majd az edzések.

A csapat létszámát érintő eligazolások/befejezések illetve átigazolások érintettjei az átigazolási időszak lezártát követően lesznek kihírdetve, azaz 2010. február 20.-a után.
2010-02-01

2010 első edzése
Az első edzés 2010-01-09.-én szombaton 10:30-tól kezdődik. Aki teheti, mindenképpen jelenjen meg rossz idő esetén is! Futás és erőnléti edzés lesz, ha a pálya talaja engedi, akkor némi labdajáték is. Emellett csapat megbeszélés is lesz.
2010-01-03

BUÉK(Foci)eredményekben (is) gazdag Boldog Új Évet!
Eredményekben gazdag, sikeres, boldog új évet kíván a Sárszentágotai SK. vezetősége és tagjai minden helybéli vagy a távolból szurkoló sportbarátnak és családtagjaiknak, illetve saját vezetőségünk és csapataink tagjainak és családjaiknak!

Egyben megköszönjük a 2009. évben nyújtott minden, a Sárszentágotai Sportklubot segítők bárminemű támogatását, a vezetőség áldozatos munkáját és játékosaink elért eredményeit!

Zichyújfalu - Perkáta: 1 - 1
A negyedik fordulóról elmaradt mérkőzést november 15.-én játszották le a csapatok. Ez a döntetlen az első két helyet már nem befolyásolta a felnőtt mezőnyben, sőt ránk nézve további előnyökkel is járt: Perkáta nem győzött, így további kettő, összesen három ponttal leszakadva áll mögöttünk. Mi ezzel az előnnyel indíthatjuk majd a tavaszi szezont.

Az ifjúsági csapat tabelláján viszont ezzel az utolsó mérkőzéssel a Perkáta ifjúsági csapata ugrott az első helyre, a mérkőzés 0 - 3-al zárult javukra. A mieink így végül a harmadik helyen végeztek, a felnőtt csapat eredményéhez hasonlóan, csupán 2 ponttal lemaradva az első helyezettől.
2009-11-15

Takács LajosGyászol a megyei futballvilág
Mint ahogy azt már a híradásokból is hallani lehetett, múlt vasárnap tragikus hirtelenséggel elhunyt Takács Lajos a Martonvásári SK kiváló futballistája. A hivatalos közlemény szerint: "Takács Lajos halálának közvetlen kiváltó oka egy előzmény nélküli szívkoszorú-verőér elzáródás volt, a boncolási jegyzőkönyv tartalma szerint..."

Lajos korábban a Videoton játékosa volt, majd játszott az NBIII-as Mosonmagyaróvár csapatában is. 2008-ban az Aba-Sárvíz FC játékosa volt, de közvetlenül ezt megelőzően, majd ezt követően is a Megyei I. osztályban szereplő Martonvásári SK oszlopos tagja. Vasárnap még játszott a Pálhalma elleni mérkőzésen...

A Sárszentágotai SK vezetőségének és tagjainak nevében ezúton fejezzük ki részvétünket Takács Lajos családjának, barátainak, klubtársainak. Nyugodjék békében...
2009-11-09

Győzelemmel zártuk az őszi idényt
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének tizenharmadik fordulójában az Előszállás csapatát fogadtuk hazai pályán. Az utolsó mérkőzést hűvös, esős időben játszottuk, alaposan átázott-átfázott mindegyik csapat. A korábbi mérkőzéseket alapul véve Előszállás nekünk mindig az az ellenfél volt, akivel szemben nem lehet biztosra menni - nehéz lett volna fogadást tenni bármelyik csapat győzelmére.

Ezúttal azonban a vizes, sáros pályán való csúszkálás ellenére meggyőző és magabiztos győzelmet arattunk. Az első félidő végén már 4:0-ra vezettünk, amit a második félidő vége felé az utolsó 10 percben gyors egymásutánban lőtt további két góllal gyarapítottunk.
Eredmény:
Sárszentágota - Előszállás:
6 : 0

Ezzel a mérkőzéssel lezárult a 2009/2010-es bajnokság őszi idénye a Megyei III.osztályban, kivéve egy mérkőzést - a 4. fordulóban elmaradt Zichyújfalu-Perkáta meccset - amit nov. 15.-én fognak lejátszani a csapatok. Ennek eredménye az első két helyet már nem befolyásolja majd, azaz kimondható, hogy az őszi idényt a 2. helyen zárta Sárszentágota csapata!

Érdekességként jegyzem meg, hogy csupán két ponttal zártunk az első helyezett Vajta mögött, akit a 6. fordulóban 0:2-re otthonában legyőztünk. Emellett az egész mezőnyben a legjobb gólaránnyal rendelkezünk és a legtöbb rúgott góllal. Hamarosan elkészülnek majd a különböző kimutatások és statisztikák, ezért érdemes lesz a téli időszakban is visszalátogatni a honlapra!

Ifjúsági csapatunk hasonlóképpen búcsúztatta az őszi szezont, Előszállás ellen 4 : 0-ás eredménnyel végeztek az utolsó fordulóban. A felnőtt csapatéhoz hasonló szép teljesítménnyel, szintén a második helyet szerezték meg a tabellán.

További információk a 'MÉRKŐZÉSEK' menüpont alatt találhatók.
2009-11-09

Lezárult a szavazás
A mai nappal lezárult az 1 hónapon át tartó szavazás, ami a weboldal látogatottságát mérte fel. Összesen 13 szavazat érkezett ez idő alatt, ami nem túl sok, viszont jelenleg még csak 3 hónapja létezik a Sárszentágotai SK. honlapja, így remélhetőleg annak tudható be az alacsony részvételi arány, hogy kevesen hallottak róla (vagy egyszerűen csak nem szavaztak).

Az első két opció közül választottak csak a voksolók, 11 szavazattal (85%-ban) jelölték meg, hogy ők 'Naponta' látogatják az oldalt és 2 szavazattal (15%-ban) azt, hogy 'Hetente egyszer, kétszer'.

A 2009/2010-es bajnokság őszi idénye egy hét múlva lezárul, ettől függetlenül érdemes lesz továbbra is visszanézni ide, mert ha nem is lesz hétről-hétre újabb érdeklődéssel várt meccseredmény, viszont az eddigi eredményeinkből készülni fognak különféle statisztikák. Az oldallal kapcsolatban tervezett egyéb változtatásokról pedig rövidesen itt a híreken keresztül adok információkat.
2009-11-01

Győzelem az őszi idény hajrájában
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének utolsó előtti, azaz tizenkettedik fordulójában Mezőkomáromba látogatott csapatunk. Az időjárásra ezúttal sem panaszkodhattunk, mert annak ellenére, hogy október utolsó napja volt, gyönyörű napsütés és mérsékelten hűvös idő fogadott minket Mezőkomáromban. Az első félidőben kihagyott helyzeteink reményt keltettek az ellenfélben, mi pedig ettől kissé türelmetlenné váltunk, de aztán megtört a jég és ha csak azzal egy góllal is, amit Kuczi Dezső lőtt, de vezetéssel zártuk a meccs első felét. A második félidőben sikerült a hazaiaknak egy jól meglőtt szabadrúgással kiegyenlíteni, amit már nem hagyhattunk annyiban és végre beindítottuk az "ágotai góllövő ágyúkat". Hamarosan és gyors egymásutánban jött Kovács Feri két gólja, majd Magyar Feri is lőtt egy bombát. Végül, de nem utolsó sorban Csere Balázs értékesített egy helyzetet az ellenfél kapusával történő "adogatás" révén, mivel az első lövés még kipattant, de Balázs másodikra már a hálóba gurított, így belőtte az ötödik gólunkat. Eredmény:
Mezőkomárom - Sárszentágota:
1 : 5

Ifjúsági csapatunknem játszott, mert Mezőkomárom nem indított ifjúsági csapatot a bajnokságban.
2009-10-31

Döntetlen...
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének tizenegyedik fordulójában a Nagylók csapatát fogadtuk hazai pályán. Október vége ellenére kellemes, napsütéses idő volt és az esélylatolgatások alapján mindenki hazai győzelemre számított. A nagylókiak azonban mindent megtettek, hogy ez ne sikerüljön. Sőt, erős iramot diktálva az első félidő második felében kihagyott helyzeteinket büntetve, ők vették át a vezetést, a félidőben már ők vezettek egy góllal. A második félidőben valamelyest összeszedettebb játékkal egyenlítettünk, azonban a várt győzelem ezúttal elmaradt. Sajnos ezen a mérkőzésen vitathatatlanul a leggyengébb formánkat hoztuk és bár számos gólhelyzetünk volt, csak egyetlen egyet sikerült értékesíteni Kuczi Dezső jóvoltából. Ha ezt a meccset hoztuk volna, akkor ismét átvehettük volna az első helyet a tabellán, így azonban visszacsúsztunk a harmadik helyre. Eredmény:
Sárszentágota - Nagylók:
1 : 1

Ifjúsági csapatunk fordulatokkal teli mérkőzést zárt győzelemmel, 4 : 3-as eredménnyel.
2009-10-25

Edzőnk üzeni...
Mivel a következő edzés időpontja október 23.-ára, azaz ünnepnapra esik, ezért az edzés csütörtökön (október 22. 18:30) lesz megtartva! Továbbá figyeljetek arra is, hogy a hétvégi mérkőzések az utóbbihoz képest ismét egy órával korábban kezdődnek - ifjúsági: 11:30, felnőtt 13:30-kor kezd!
2009-10-19

Perkátán maradtak a pontok
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének tizedik fordulójában Perkátára látogatott csapatunk. A Tác-Csősz elleni győzelmünkkel elvettük Perkátától az első helyet, ezért (is) volt rangadó jellegű ez a meccs. Sajnos csapatunk összeállítása nem lehetett teljes a három hiányzó kezdőjátékos miatt és cserejátékosokban sem bővelkedtünk. Ennek ellenére mindenki becsülettel helytállt, sorra vertük vissza a hazaiak támadásait, miközben számunkra is jöttek a lehetőségek. Az első félidő második felében azonban a Perkáta jutott egy szabadrúgáshoz, amit 17-18 méterről a bal felső sarokba lőve Perkáta mehetett 1 : 0-ás eredménnyel a szünetre.
A második félidőben egy szögletből befejelt labdával Perkáta 2 : 0-ra vezetett már, miközben a góllövési lehetőségeink megszaporodtak. Krajcsovics Peti gólja nem váratott sokáig magára, amitől még inkább szárnyra kapott a játékunk, de sajnos egyenlíteni már nem maradt elég idő, mivel a hazaiak jelentős időhúzásait a játékvezető hosszabbítással nem próbálta kiegyenlíteni. Eredmény:
Perkáta - Sárszentágota:
2 : 1

Ifjúsági csapatunknak sem sikerült a győzelem ezúttal,
2 : 0 eredménnyel zárult az ifi meccs Perkáta javára.
2009-10-18

Fölényes győzelmek és első helyek a tabellán!
A felnőtt és az ifjúsági csapat is átvette a vezetést a 9. forduló után

A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének kilencedik fordulójában a Tác-Csősz csapatát fogadtuk hazai pályán. A nagy eső után, délutánra ismét kisütött a nap, igazi fociidő volt. A pályán gyorsan átvettük a vezető szerepet, már az első gól is hamar megszületett, majd sorra következett a többi, szögletből, szabadrúgásból, gyors támadásokból. A Tác-Csősz csapata nem tudott minket megállítani, csakis szabálytalanságok árán, ennek következtében már az első félidőben két játékosukat piros lappal állította ki a játékvezető. Az első félidőt 7:0-ás vezetéssel zártuk. A második félidőben kisebb lendülettel, de az eredményt tartva már nyugodtan játszhattunk. Többek előtt is újra ott volt a góllövés lehetősége, de már csak eggyel tudtuk az előnyünket növelni. Eredmény:
Sárszentágota - Tác-Csősz:
8 : 0

Ifjúsági csapatunk még fölényesebb győzelmet aratott, 13 : 0 eredménnyel.
2009-10-11

Elírás a Hírlapban
A Fejér Megyei Hírlapban hibásan jelent meg a vasárnapi meccsünk eredménye. Ezúttal nem "csak" a góllövőket tüntették fel hibásan, hanem az eredmény is fordítottan jelent meg, azaz a 4 : 1 arányú győzelmet Zichyújfalu javára írták. Szerencsére nem újságírók készítik a tabellát, a Fejér Megyei Labdarúgó Szövetség oldalán természetesen a helyes eredmény van felvezetve.
2009-10-07

Ismét egy jó csapatot győztünk le
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének nyolcadik fordulójában Zichyújfaluba látogatott csapatunk. Az ellenfél eredményeit ismerve és a velük játszott korábbi meccseink eredményeit tekintve nem egy könnyűnek ígérkező meccsnek néztünk elébe. A hazaiak nagy iramban el is kezdtek támadni rögtön a mérkőzés elején, de gyorsan felvettük a ritmust és aztán nemsokára megszületett Fazekas Zs. szabadrúgásból lőtt gyönyörű gólja. Majd folytatódott Krajcsovics Peti 2 góljával, így a félidőt 0 : 3-al zártuk. A második félidőt már nem csak az elején, hanem végig erősen támadva játszotta a hazai csapat, de fegyelmezett szép játékkal tartottuk az előnyünket. Bár egy szépítőgóllal 1 : 3-ra változtatták az eredmény, de ez sem tartott sokáig, mert Krajcsovics Peti belőtte a negyediket is! Eredmény:
Zichyújfalu - Sárszentágota:
1 : 4

Ifjúsági csapatunk ismét nagy arányú győzelmet aratott, 0 : 5 eredménnyel.
2009-10-04

Szavazás indult
A bajnokság közepén járunk és remélhetőleg aki hallott már a csapataink weboldaláról, az rendszeres látogatójává vált.
Az oldal körülbelül 2 hónapja működik, ezért most szeretnénk csinálni egy felmérést, hogy megtudjuk mekkora az átlagos látogatószám. Ettől a számtól függ részben az, hogy milyen további fejlesztés vagy változtatás legyen az oldal tartalmában, milyen rendszerességgel frissüljenek az adatok (pl. ha sok a napi látogató, akkor igyekszem még a hétvégén a meccseket követően frissíteni az eredményeket, de ha zömmel vannak a heti látogatók, akkor csak heti egyszer lesznek az adatok is aktualizálva.

Egyebek:
- A szavazás ma, azaz 2009-10-01-én indul és 2009-11-01-én fog lezárulni.
- Egy embernek elegendő egyszer leadni a szavazatát azzal a választással, ami a legjellemzőbb rá
- Ugyanez a szavazás van a lányok oldalán is, aki az egyik lapon szavazott, annak a másikon nem kell/nem lehet.
2009-10-01

George F. HemingwayNálunk járt Hemingway úr
A félreértések elkerülése végett: nem az író Hemingway járt nálunk, akitől csapatunk jelmondata származik, hanem George F. Hemingway, az Újpest FC tulajdonosa, aki egyéb elfoglaltságai mellett fociszeretetből játékvezetőként is "dolgozik" és minderről blogot (internetes naplót) is ír, ami az alábbi linken tekinthető meg: http://www.pepsifoci.hu/blog/5

Ő vezette a Soponya elleni mérkőzésünket, ami előtt egy közös fotó is készült. Ez a fotó, továbbá a mérkőzésről készített képek hamarosan megtekinthetők lesznek a Fotógalériában!

Addig is lehet nézelődni a Sárszentágotai SK új WEBGALÉRÁJÁBAN: >> a Webgaléria megnyitása <<
(Hamarosan feltöltésre kerül az összes fotó, ami a közelmúltban készült, továbbá az elkövetkezők is.)
2009-09-27

Többet is rúghattunk volna
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének ötödik fordulójában Soponya csapatát fogadtuk hazai pályán. Soponya nagyon fente ránk a fogát, ami részükről főleg a középpályás játékon és a védelmükön látszott meg. Viszont sem a mi középpályánkat, sem a mi védelmünket nem tudták megtörni, míg mi már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést a Domonkos Jani lőtte szép góllal és Krajcsovics Petivel szembeni durva szabálytalanság miatti tizenegyessel (az ellenfél kapusát piros lappal ki is állították), amit Fazekas Zs. értékesített az első félidő utolsó percében.
A második félidő leginkább a kihagyott helyzeteinkről szólt, ugyanis számos góllövési lehetőségünk volt, de a góljaink számát már nem tudtuk tovább gyarapítani még emberelőnyben sem. Szomorkodni nincs okunk, megvan az újabb 3 pont és ezzel sikerült ismét feljebb kerülni a tabellán! Eredmény:
Sárszentágota - Soponya:
2 : 0

Ifjúsági csapatunk is győzött fölényes eredménnyel 6 : 2-re.
2009-09-27

Elhoztuk a 3 pontot Vajtáról!
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének hatodik fordulójában Vajtára látogatott csapatunk. A nem túl könnyűnek ígérkező mérkőzésen becsületesen helytálltunk, a végeredmény gyakorlatilag már az első félidőben kialakult. Szép és összeszedett játékkal sikerült Vajtát legyőznünk saját pályájukon. Eredmény:
Vajta - Sárszentágota:
0 : 2

Az ifjúsági csapatunk nem játszott.
2009-09-20

Megtekinthető a Felnőtt csapat névsora
A mai napon feltöltésre került a Felnőtt csapat fotókkal ellátott névsora.
A fotók és a névsor mellett tartalmazza minden játékos FMLSZ adatlapjának a linkjét is, amire kattintva a Fejér Megyei Labdarúgó Szövetségnél nyilvántartott játékosadatok is megjelennek.
A névsor a SPORTKLUB menüből érhető el.
2009-09-17

3 pont, 3-as gólkülönbség, 3. hely
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének ötödik fordulójában Kisapostag csapatát fogadtuk hazai pályán. Az első félidőben már 4:0-ás eredményt sikerült elérnünk egy nem túl hajtós iramban - viszont nagyon szép gólokkal.
A második félidőben nem folytatódott a gólzápor, sőt hibáinkat kihasználva az ellenfélnek sikerült 2 gólt rúgnia, míg mi "csak" 1-el növeltük előnyünket. A lényeg, hogy hazai pályán meglett a 3 pont, a 3 gólos gólkülönbség növekedés és a jelenlegi 3. hely a tabellán!. Eredmény:
Sárszentágota - Kisapostag:
5 : 2

Az ifjúsági csapatunk nem játszott, mert Kisapostag nem indított a bajnokságban ifjúsági csapatot.
2009-09-13

Alapi döntetlen
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének negyedik fordulójában Alapra látogatott csapatunk. Az első félidőben a főleg védekezésre beállt alapi csapat egy vitatható 11-esből szerzett góllal vett lendületet, ami a félidő végére már 3:1-es hazai vezetést hozott Alapnak. Csapatunk a második félidőben már eredményesebb játékkal 2 lőtt góllal hozta ki döntetlenre a mérkőzést. Eredmény:
Alap - Sárszentágota:
3 : 3

Ifjúsági csapat eredménye:
3 : 3
2009-09-06

Győzelem Besnyő ellen
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének harmadik fordulójában Besnyő csapatát fogadtuk hazai pályán. Az első gólunkat Krajcsovics Peti már az első negyedórában megszerezte, míg a második gól - Beke Peti gyönyörű fejese - az első félidő végén került be a vendégek hálójába. Így a félidőt 2:0-ás vezetéssel zártuk.
A második félidőben a kissé álmos játékunk következtében vétett hibáinkat kihasználva a Besnyőieknek sikerült kiegyenlíteni. Csapatunk új erőre kapva ismét átvette a vezetést Fazekas Zs. belőtt tizenegyesével, majd győzelmünket Bali Balázs 85. percben lőtt góljával erősítettük meg. Eredmény:
Sárszentágota - Besnyő:
4 : 2

3 : 2
2009-08-30

Vendégkönyvvel bővült az oldal
A mai naptól használható a Vendégkönyv az oldalhoz. Célja elsősorban az egyszerűbb és gyorsabb üzenethagyás, témákra bontás nélkül. Emellett a Fórum is tovább működik ugyanabban a formában.
2009-08-28

Fontos győzelem Kulcs ellen
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének második fordulójában Kulcsra látogatott csapatunk. A kulcsi csapat már-már magának érezhette a győzelmet, de az utolsó percekben megfordítottuk a meccset. Eredmény:
Kulcs - Sárszentágota: 1 : 2

Kulcs - Sárszentágota:
4 : 3
2009-08-22

Az FMLSZ adatbank elérhetősége szünetel
Az MLSZ adatbankja átmenetileg nem üzemel. A műszaki hiba elhárításán dolgoznak az MLSZ munkatársai.
Így jelenleg nem tekinthetők meg az fmlsz.hu-n sem a bajnokságban szereplő csapatok eredményei.
2009-08-16

Kedvezőtlen kezdet
A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének első fordulójában a Dunapentele csapatát fogadtuk hazai pályán. A meccs fordulatokkal teli mérkőzés volt és most még sajnos a hazai pálya sem kedvezett csapatunknak. Eredmény:
Sárszentágota - Dunapentele: 3 : 5

Ifjúsági csapat nem játszott, mert Dunapentele nem indított ifjúsági csapatot a bajnokságban.
2009-08-16

Támogatói program
Vezetőségünk további támogatókat keres csapatainknak, cserébe reklámozási lehetőséget biztosítunk!
2009-08-14

Nem sikerült a továbbjutás
A Magyar Kupa első fordulójában a Megyei I. osztályban játszó Baracs csapatát fogadtuk hazai pályán. Sajnos vereséggel zárult a mérkőzés, így nem jutottunk tovább a Magyar Kupa következő fordulójába. Eredmény:
Sárszentágota - Baracs: 3 : 4 (félidő: 0 : 3)
2009-08-09

Elindult az oldal Fóruma
Elindult és egy rövid regisztrációt követően már használatba vehető a weblaphoz tartozó FÓRUM. Bárki hozzászólhat bármelyik témához, javaslatokat tehet, vagy akár új témát is nyithat.
2009-08-01

Hamarosan indul a bajnokság!
A 2009-2010-es bajnokság őszi fordulói 2009-08-16.-án kezdődnek. Hazai pályán fogadjuk a Dunapentele csapatát.
2009-08-01

Felújított pálya
A 2009-2010-es bajnokság őszi fordulóit már a felújított focipályánkon játszhatjuk, a vezetőség és a község lakóinak összefogásának köszönhetően.
2009-07-30

Magyar Kupa I. forduló
A Magyar Kupa első fordulójában 2009. augusztus 09.-én fogadjuk hazai pályán a BARACS csapatát.